Divadélka v KVĚTINCE

Centrum KVĚTINKA, pro Vás a Vaše děti v následujícím čtvrtletí roku 2014, připravila následující tři divadelní představení.

 

Dne 20.01.2014 v 10:30 se uskuteční v KVĚTINCE loutkové představení souboru Pernštejni. Soubor pro děti připravil pohádku „ O statečném kapitánu Ploutvičkovi“, ve které zlotřilí piráti, rozpustilý papoušek i samotný kapitán Ploutvička zjistí, že největším pokladem na světě není zlato, ale lidská moudrost.

Představení potrvá asi 40 minut.

Cena vstupného na představení je 100 Kč.
www.pernstejni.cz

 

Dne 13.2.2014 v 10:00 představí pro děti „Čtyři pohádky“ podle Františka Hrubína. Inscenace je sestavena z klasických veršovaných pohádek (kuřátko v obilí, Otesánek, O veliké řepě, Zvířátka a loupežníci) v netradičním zpracování. Každá pohádka je hrána jinou loutkohereckou technikou. Některé verše jsou zhudebněny, a také hudební předěly tvoří snadno zapamatovatelná píseň na Hrubínův text. Doprovod obstarává akustická kytara.

Představení potrvá asi 50 minut.

Cena vstupného na představení je 100 Kč

www.akaska.cz

 

 

Dne 19.3.2014 v 10:30 uvede loutkové divadlo KOZLÍK čertovskou pohádku „O Luciáškovi“,malém čertíkovi, který se učí čertovskému řemeslu. Čertík je tak trochu nezbeda a s kamarádem drakem místo studia raději dovádí. Svým rodičům zasloužilým čertům tak působí starosti. Na zemi žije jeden veliký hříšník, pak král. Luciášek dostane svůj první čertovský úkol, odnést krále do pekla. Na světě se tak Luciášek setkává s kozlíkem, starou nahluchlou babičkou či princeznou Julinkou a také princem Jakubem. A jestli se Luciáškovi podaří odnést zlého krále do pekla, nastane na světě opět dobro a mír.

Představení potrvá asi 40 minut.

Na vstupné vybíráme 100 Kč.
www.loutkovepohadky.cz

 

Srdečně tímto zveme i ostatní maminky a tatínky se svými dětmi k nám do KVĚTINKY na připravovaná divadélka.

Svou účast potvrďte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na 777 246 441.